м. Київ, вул. Пшенична, 4

Зварювання різнорідних сталей

Зварювання різнорідних сталейРізнорідними прийнято називати сталі з різно атомною будовою, ступенем легування, фізичними властивостями. Причому досить часто виникає необхідність у зварюванні різнорідних сталей. Можливість отримання якісного зварного з'єднання при цьому дещо ускладнюється, дещо змінюється технологія, так як зростає ризик появи тріщин у шві, зростання залишкової напруги та ін. Таким чином, для зварювання різнорідних сталей необхідні електроди, здатні забезпечити отримання потрібних характеристик зварних з'єднань. Як правило, високі характеристики здатні забезпечити тільки якісні витратні матеріали. Хороші електроди поряд з дотриманням технології зварювання різнорідних сталей і урахуванням всіх особливостей дозволять максимально збільшити ефективність зварювання і отримати однорідний, рівний шов.
В Україні сьогодні можна придбати зварювальні матеріали різного виробництва. Вибір виробника часто вирішує, якої якості електроди Ви отримаєте для роботи. Також не варто здійснювати вибір виключно за вартістю, так як віддаючи перевагу низькій ціні, а не високій якості, Ви ризикуєте отримати матеріали, які не будуть справлятися з покладеними на них завданнями.

Якщо Ви хочете, щоб зварювання різнорідних сталей була ефективним, то варто скористатися зварювальними матеріалами від нашої компанії.

Ми пропонуємо повний спектр всіх необхідних матеріалів і устаткування для зварювання (в тому числі для зварювання різнорідних сталей), високу якість яких ми впевнено гарантуємо. Крім того, ми встановлюємо помірні ціни на всю продукцію.
Зварювання різнорідних сталей успішно здійснюється за допомогою наших електродів.