м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди Патон

Шукаєте, де можна замовити електроди Патон? Не знаєте, кому довірити свій вибір? Важливо якісно і оперативно? Тоді звертайтеся в нашу компанію «Київ-Атом», яка займається постачанням зварювальної продукції від різних міжнародних і національних компаній. Якщо Ви бажаєте отримати якісний і надійний електрод Патона, то телефонуйте до нас прямо зараз, і наша команда відповість на всі Ваші запитання, а також допоможе вибрати правильний і відповідний електрод. Нашій компанії довірилися багато провідних машинобудівних заводів і фабрик, які залишилися задоволені нашою роботою. Перевірте самі, звернувшись в компанію «Київ-Атом».

Електроди ПатонТОВ «Київ-Атом» поставляє зварювальне обладнання та матеріали, в тому числі електроди Патон виробництва Дослідного заводу обладнання для зварювання ІЕЗ ім. Патона. Вони застосовуються для дугового зварювання. Таке зварювання здійснюється за допомогою спеціального металевого стрижня - зварювальний електрод або електрод Патон. Від виду і типу електрода залежить не тільки швидкість і зручність при роботі зі зварюванням, а й якість виконання зварювального шва. Дуже важливо при покупці електродів робити акцент на якісну продукцію і надійну компанію, яка постачає / виготовляє даний матеріал.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку дослідної компанії, яка поставляє різну зварювальну продукцію, в тому числі і електроди Патон, то Вам більше немає потреби шукати, адже наша компанія саме те, що Вам потрібно! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір електрода і розповімо детальніше про кожну модель. Телефонуйте і перевірте самі!

Не шукайте більше електроди Патон, адже у нас вони є в наявності і Ви їх можете замовити легко! Просто зателефонуйте нам за номером і дізнайтеся подробиці про цікаву для Вас продукцію, а після замовляйте!