м. Київ, вул. Пшенична, 4

Наплавлювальні електроди

Ви в пошуку компаній, які займаються постачанням наплавлювальних електродів? Не знаєте, де замовити або купити? Потрібно якісно? Тоді рекомендуємо Вам звернутися в компанію, яка займається постачанням зварювальних матеріалів довгий час і має величезний досвід роботи в цій сфері. Саме такою компанією ми і є! Фірма «Київ-Атом» виконує комплексне постачання не тільки зварювальних матеріалів, а й обладнання національних і світових виробників. Нам довіряють як звичайні люди, так і провідні будівельні організації, заводи і фабрики, які стали нашими постійними клієнтами.

Наплавлювальні електродиЯкщо розглянути докладніше, то наплавлювальні електроди - це один з видів електродів для дугового зварювання. Електроди для наплавлення вузькоспеціалізований вид, який підходить не так для зварювання, як для нанесення на поверхню деталі. У наплавлювальних електродів легкий принцип роботи - завдяки власному плавленню під зварювальною дугою, вони утворюють кілька плавлених шарів. Щоб скористатися наплавлювальними електродами, використовують звичайне стандартне обладнання для сплавки, але видавані струмові характеристики повинні бути певні, які підходять для плавки.

Якщо Ви вирішили придбати наплавлювальні електроди, але не знаєте, де можна їх замовити, то звертайтеся в компанію «Київ-Атом», яка займається постачанням зварювальних матеріалів не перший рік. Довіряйте кращим, довіряйте нам!

ТОВ «Київ-Атом» поставляє зварювальні матеріали від таких компаній, як - «Lincoln Electric», ВАТ «Межгосметіз-Мценськ», МГВП «ГЕФЕСТ» та інші. Також поставка здійснюється з заводу «Еком +» в місті Запоріжжя. Ви зможете замовити наплавлювальні  електроди в одній з цих компаній!