м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди АНО-21

У наш час повсюдно застосовується зварювальний метод з'єднання металевих елементів виробів. Якісним вважається та зварювання, де металеві деталі не тільки міцно і надійно зварені один з одним, але при цьому мають і естетично приємний вид. Щоб зварювальний шов був гранично непомітний, застосовують електроди АНО-21. Наша компанія пропонує купити електроди різних видів за досить привабливими цінами.

Електроди АНО-21Електроди АНО-21 мають високого рівня зварювально-технологічні властивості. Вони широко застосовуються для зварювання як кутових, так і напусткових, а так само стикових з'єднань металоконструкцій. Вони забезпечують гранично легке запалювання дуги, відмінне відділення шлакової кірки і найголовніше - малопомітний шов.

Шукаєте, де купити надійні і якісні електроди АНО-21? Наша компанія готова запропонувати Вам перевірений матеріал за доступну вартість.

Електроди АНО-21 виробляються з високоякісного і перевіреного матеріалу. Найбільше вони застосовуються в роботі з вуглецевими сталями, а так само в зварюванні виробів з низьколегованої сталі. Наші електроди відповідають всім санітарним, а так же технічним нормам.

Сумніваєтеся в тому, чи підійдуть для Вашого типу зварювання електроди АНО-21? Наші співробітники готові допомогти підібрати Вам найоптимальніший варіант залежно від особливостей Вашого зварювання і матеріалу, з яким Ви працюєте.

У нас замовити електроди АНО-21 Ви можете в будь-яких обсягах і за прийнятною ціною. Всі питання, які Вас цікавлять щодо видів наших електродів, задати можна зателефонувавши за названими на нашому сайті номерами телефонів. Ми в будь-який час раді забезпечити Вам професійну консультацію та пролити світло на хвилюючі Вас деталі і технічні нюанси.