м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди ано 36

Є зварювання, але не знаєте які електроди використовувати або Ви визначилися з вибором, але не знаєте, де купити? Шукаєте електроди АНО-36? Потрібна надійна компанія і бажано, щоб з великим досвідом роботи? Тоді звертайтеся в нашу компанію і Ви отримаєте якісне обслуговування на найвищому рівні. Крім цього, Ви отримаєте продукт, який ми поставляємо як від національних, так і від світових виробників. У наших рядах клієнтів є провідні будівельні організації, фабрики і заводи, які користуються нашими послугами вже не перший день. Серед їхніх замовлень є і електрод АНО-36, якістю якого наші постійні клієнти задоволені. Переконайтеся в цьому, замовивши у нас на сайті даний матеріал.

Електроди АНО 36Електрод АНО-36 призначений для зварювання конструкцій, в яких вміст вуглецю не перевищує 0,25% (конструкції з вуглецевих марок сталей). У них легке початкове і повторне запалювання, а також присутнє стабільне горіння дуги. Вони легко відокремлюються шлаковою кіркою і у таких електродів є хороше формування шва металу. Електроди АНО-36 малочутливі до підготовки кромок, іржі та інших забруднених поверхонь.

Якщо Ви в пошуку компанії, яка постачає електроди АНО-36 і Вам потрібна якісне і оперативне постачання даного матеріалу, то звертайтеся в компанію «Київ-Атом» і отримаєте консультацію, яка допоможе Вам з прийняттям будь-якого рішення! Якісні зварювальні матеріали та обладнання у нас!

Електроди АНО-36 рекомендується застосовувати при зварюванні або ремонті конструкцій зі сталі середньої або малої товщини. Вони добре підійдуть для перекриття широких зазорів.