м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди АНО 4

Високоякісне зварювання різних конструкцій з затребуваних вуглецевих сталей найкраще забезпечують саме електроди АНО 4. Рівень вуглецю не перевищує в таких електродах 0.25%, що вважається придатним співвідношенням для справді ефективних зварювальних робіт.

Електроди АНО 4Запропоновані Електроди АНО 4 експлуатувати рекомендують в зварюванні конструкцій у виробничих або монтажних умовах. Такі електроди незамінні в сучасному суднобудуванні, будівельних роботах і машинобудуванні. Вони характеризуються порівняно легким запалюванням дуги, а виконання зварювання з їх застосуванням допускається також на підвищених режимах. Запропоновані електроди АНО 4 допускають навіть зварювання НЕ повномірного очищеного від різноманітних забруднень, а також в міру іржавого або вологого металу. Отримані зварювальні шви не будуть схильні до утворень в їх корені небажаній пористості.

Електроди АНО 4 виготовлені у відповідність необхідним нормам якості, а особливості їх експлуатації уточнити Ви можете в телефонному режимі. Ми напоготові надати такі електроди в потрібних кількостях, виходячи з розрахованих потреб Вашого підприємства, а також будемо раді тривалій співпраці і можливості поставляти Ваші електроди в зручній періодичності.

Якщо Вам необхідне зварювання великої або середньої товщини конструкцій, проводити його необхідно на підвищених режимах. В такому випадку електроди АНО 4 повинні спрямовані бути в бік напрямку виробленого зварювання. Рекомендують зазвичай середню довжину дуги і такі електроди повинні пройти необхідну процедуру прокалки перед зварюванням.

Зацікавили Електроди АНО 4? Ми пропонуємо електроди гідної якості і за демократичною вартістю.