м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди зварювальні УОНИ 13/55

Електроди зварювальні УОНИ 13/55Складно уявити собі промисловість без використання металевих деталей, виробів та конструкцій. Для створення більшої частини металоконструкцій і багатьох металевих деталей використовується зварювання. Завдяки сучасному обладнанню та високоякісним зварювальним матеріалами з'єднання різних елементів з металу виходять непомітними і в той же час досить міцними і надійними. Для здійснення зварювання виробів з металу сьогодні часто використовують електроди зварювальні УОНИ 13/55.

Електроди зварювальні УОНИ 13/55 застосовують для зварювання низьколегованих і вуглецевих сталей. Електроди зварювальні УОНИ 13/55 ідеально підійдуть для зварювання металевих деталей, коли до швів висувають високі вимоги по ударній в'язкості і пластичності. З'єднання, зроблені з використанням електродів зварювальних УОНИ 13/55, відмінно показують себе при роботі при негативних температурах. Завдяки цим, а також багатьом іншим перевагам попит на такі зварювальні матеріали як електроди зварювальні УОНИ 13/55 дуже великий.

Електроди зварювальні УОНИ 13/55 в будь-якій кількості можна замовити в підприємстві «Київ-Атом».

Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки високоякісні матеріали для зварювальних робіт від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. У бездоганній якості пропонованої нами продукції, а також вигідних умовах придбання зварювальних матеріалів в фірмі «Київ-Атом» вже переконалися багато підприємств, які працюють у будівельній, машинобудівній, приладобудівній галузі, а також в інших промислових сферах. Звертайтеся в нашу компанію, і Ви не пошкодуєте про свій вибір.