м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди типу Е42

Для здійснення зварювальних робіт використовується відповідне зварювальне обладнання, а також різні витратні матеріали. Зварювальники для своєї роботи набувають у великій кількості електроди, які є доступним і практичним у застосуванні витратним матеріалом. Електроди бувають різних типів. Вони мають різні характеристики і застосовуються для зварювання виробів з різних металів і сплавів. Дуже поширеними є електроди типу Е42.

Електроди типу Е42Електроди типу Е42 можуть використовуватися для зварювання в будь-яких просторових положеннях крім зварювання зверху вниз. До характерних особливостей такого витратного матеріалу як електроди типу Е42 можна віднести те, що вони мають невисоку схильність до утворення кристалізаційних тріщин і пор. В результаті застосування електродів типу Е42 шви від зварювання виходять акуратними і не громіздкими. При цьому надійність з'єднань дуже висока.

Якщо Ви бажаєте замовити електроди типу Е42, то з такого питання Вам варто звернутися в підприємство «Київ-Атом». У нас Ви знайдете будь-які видаткові матеріали для зварювання і наплавлення різних металів і сплавів. Для отримання безкоштовної консультації наших фахівців Вам варто зв'язатися з нами по телефону. Наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять щодо витратних матеріалів для зварювальних робіт. Ми зможемо запропонувати Вам найвигідніші умови придбання зварювальних витратних матеріалів.

Електроди типу Е42 Ви можете купити в компанії «Київ-Атом» за ціною, яка Вас неодмінно задовольнить.