м. Київ, вул. Пшенична, 4

Де купити електроди

Зварювальні роботи є досить поширеним процесом на будь-якому будівництві і на більшості підприємств, але знайти місце, де купити електроди для неї, досить важко. Причиною цього є велика кількість різних видів цього товару, і відповідно, навіть ті магазини, які їх пропонують, не пропонують повний асортимент. Однак, «Київ-Атом» - це провідна компанія, що займається продажем всього необхідного, для зварювання, і це саме те місце, де купити електроди будь-якого виду, не складе проблем.

Де купити електродиМи займаємося цим бізнесом вже довгий час, і ми ретельно вибираємо у кого і де купити електроди, а також, інші, додаткові товари. Тому, весь наш асортимент складається виключно з товарів світових лідерів з виробництва цього матеріалу.

Якщо у Вас часто виникає питання, де купити електроди, то ми готові робити регулярні поставки будь-якого виду, і активно співпрацювати з усіма нашими клієнтами.

Основна причина того, чому нас вибирають в якості основного місця, де купити електроди, полягає в тому, що ми є офіційними дилерами таких компаній-виробників, як: «Lincoln Electric», «Гефест», «Еком +» та інших провідних компаній. А їх продукція пройшла перевірку якості роками і тисячами клієнтів, які успішно користуються продукцією цих фірм. А так, як ми співпрацюємо з цими компаніями в повній мірі, то і ціни на всю їхню продукцію у нас нижче, ніж у більшості конкурентів, які перекуповують товари у посередників.

Тому, для всіх, хто здобував якісь товари у нас, питання, де купити електроди, більше не актуальне, оскільки безліч наших клієнтів стають постійними покупцями.