м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди УОНІ

Для гарного зварювання Вам потрібні якісні електроди. Величезний асортимент електродів можна побачити на полицях магазинів. Але які ж вибрати? Цим питанням задається дуже багато людей. Але тільки професіонали знають, що найкращі - це електроди УОНІ. Електроди даного типу випускаються декількох марок і застосовуються для ручного зварювання. Вони дуже схожі між собою, підходять для зварювання при низьких температурах.

Електроди УОНІЗа допомогою електродів УОНІ можна варити стикові шви високовуглецевих і низьколегованих сталей. Завдяки тому, що до їх складу входить нікель і молібден, міцність звареного матеріалу залишається на вищому рівні.

Електроди УОНІ дають дуже хороший і щільний шов, який має високу щільність і механічні властивості. У таких швах ніколи не утворюються тріщини, що є вагомим аргументом на користь цих електродів. Тому їх використовують в роботі з відповідальними конструкціями, яким необхідна міцність. Великим плюсом електродів УОНІ є той факт, що вони не сприйнятливі до вологи, що підсилює надійність швів після плавки. Електроди зовсім невибагливі до зварювального перетворювача і дозволяють швидку роботу на підвищених режимах. Покриття електродів надійно захищає розплавлений метал від окислення.

Досвідчені зварювальники радять використовувати саме ці електроди, які не сильно розбризкують метал і дозволяють варити в декількох позиціях. Зварювальники застосовують електроди УОНІ для різання металу. Адже цей вид електродів гарантує високу якість виконаної роботи.

Для кожного виду металу Ви знайдете свою марку електродів УОНІ, які забезпечать надійність і безпеку звареному матеріалу. І щоб не стояти в довгих магазинних чергах, телефонуйте нам і замовляйте необхідні електроди!