м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди Е46А

В основі роботи багатьох промислових підприємств лежить механізоване зварювання, яке неможливе без спеціальних електродів. Е46А, Е38, Е42, Е50А та інші їх види виконують одне загальне призначення - вони служать в якості електричного провідника. Таким чином, саме вони проводять струм від апарату для зварювання до металевих частин, які необхідно з'єднати між собою. Їх основною характеристикою є електродний потенціал. Однак під час їх вибору потрібно враховувати безліч чинників, ключовий з яких - це вид матеріалу виробу, який буде зварюватися.

Электроды Э46АЕлектроди Е46А відносяться до групи електричних провідників, які використовуються під час зварювання металевих виробів з вуглецевих і низьколегованих сталей. Такі металеві конструкції необхідно зварювати найчастіше на будівельних майданчиках. Для того, щоб розуміти основні технічні характеристики і конкретну область застосування, потрібно розуміти, що позначає маркування «електроди Е46А».

Буква «Е» позначає слово «електрод». Вона завжди займає перше місце в маркуванні електричних провідників для зварювання. Цифра 46 показує можливу межу міцності електродів Е46А при розриві металевого шва або зварного опору, який дорівнює 46 кгс/мм2. Це найбільш затребувані і часто використовувані провідники електричного струму. Буква «А» в їх маркуванні означає, що до металевого шву, який повинен вийти в процесі зварювання, ставляться специфічні підвищені вимоги щодо його міцності. Отже, Е46А - електроди з максимальним рівнем межі міцності під час розриву в 46 кгс/мм2, які застосовуються в процесі зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей і допомагають отримати особливо міцні металеві шви.

Придбати якісні, виготовлені згідно з чинними вимогами електроди Е46А і інші можна в нашій компанії!