м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди АНО

Електроди АНОШукаєте, де можна купити або замовити електроди АНО? Не знаєте, кому довіритися і у кого розпитати докладніше про цей матеріал? Потрібно не тільки оперативно, але і якісно? Тоді рекомендуємо в цю хвилину дзвонити в компанію «Київ-Атом» і дізнатися докладніше про електроди АНО від наших професійних фахівців, які за багато років роботи навчилися індивідуально і якісно обслуговувати кожного замовника. Компанія «Київ-Атом» займається постачанням не тільки матеріалів, але і устаткуванням національних і світових виробників. Доставку ми виробляємо як в Україні, так і за кордоном.
Електроди АНО використовуються для зварювання різних конструкцій з вуглецевої сталі, в якій вміст вуглеводу не більш 0,25%. Дані електроди характеризуються легким повторним і початковим запалюванням, маленькими втратами металу при розбризкуванні і стабільним горінням дуги. Також даний матеріал має хороше формування металу шва і легку відокремлюваність кірки шлаковою. Електроди АНО рекомендуються для зварювання або ремонту сталевих конструкцій середньої або тонкої товщини перетину. Вони відмінно перекривають широкі зазори, малочутливі до наявності гальванічних покриттів та іржі, також до іншої забрудненої поверхні. Також у них малочутливість до якості підготовки кромок.

Якщо Ви шукаєте електроди АНО і не знаєте, де можна замовити якісно, ​​за адекватною ціною і оперативною поставкою.

Вибирати слід кращі товари у кращих компаній, а значить потрібно вибирати у компанії «Київ-Атом»! Ми не тільки якісно обслужимо, а й оперативно виконаємо свою роботу на найвищому рівні і запропонуємо Вам різні електроди АНО!