м. Київ, вул. Пшенична, 4

Зварювальні електроди АНО-21

Всі металеві стрижні, які застосовуються виключно під час зварювання, розрізняються за різними ключовими параметрами і характеристиками відповідно до сучасних державних вимог і стандартів. Найголовніше правило - підбирати їх виключно під тип металу, який потрібно обробити за допомогою зварювання. Зварювальні електроди АНО-21 можна сміливо віднести до унікального і особливого виду матеріалу, який використовується під час зварювання. Таким чином, вони також мають відмінні технічні характеристики.

Зварювальні електроди АНО-21 виготовляються з сучасного матеріалу, який проводить електрику. Їх основне призначення - робота з вуглецевими сталями, а також зварювання промислових і побутових виробів з низьколегованих сталей. Зварювальні електроди АНО-21 повинні повною мірою відповідати певним санітарним і технічним нормам. Їх якість регулюється стандартами ДСТУ 9466-75. Згідно з цими ж стандартами, марка їх дроту - це Св-08, 08А. Вони також мають особливе рутиловий покриття. Коефіцієнт їх витрати становить приблизно 1,65.

Зварювальні електроди АНО-21мають різні види положення швів в просторі під час зварювання, тому і застосування значно спрощує і прискорює весь її процес. Механічні властивості їх металу досить високі, тому такі електроди вважаються одними з найбільш якісних. Зварювальні електроди АНО-21 застосовувати потрібно акуратно, дотримуючись всіх особливостей і правил їх використання. Тільки в такому випадку вони зможуть давати потрібні і добре помітні результати.

Якісні, надійні і дійсно безпечні для застосування зварювальні електроди АНО-21, не переплачуючи, можна придбати в компанії «Київ-Атом»!

Наші електроди завжди легко використовувати, а також їх високу якість робить процедуру зварювання більш результативною!