м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди для сталі

Зварювальні роботи застосовуються в найрізноманітніших промислових галузях. Якісне зварювання, виконане хорошими майстрами цього ремесла - це запорука міцного і надійного з'єднання металевих деталей. Однак на якість зварювального шва і його зовнішній вигляд впливає не тільки професіоналізм і досвід зварника, але і якість відповідних видаткових матеріалів, які підбираються залежно від металів, з яких виготовляються сполучні елементи. Велика кількість виробів і металоконструкцій в наш час виготовляється зі сталі. Відповідно дуже затребуваними є і електроди для сталі.

Електроди для сталіЕлектроди для сталі - це традиційний витратний матеріал, який використовується для зварювального з'єднання сталевих виробів. Для різних видів сталі використовуються різні типи електродів, тому перш ніж замовити електроди для сталі, необхідно чітко з'ясувати з якими матеріалами належить працювати зварнику. У наш час електроди для сталі можна придбати за цілком лояльною ціною в будь-якій кількості. Для придбання цих або інших зварювальних матеріалів ми рекомендуємо звернутися в компанію «Київ-Атом». Ми надаємо найширший в Україні вибір різних видів електродів для зварювання і наплавлення різних металів і сплавів.

Ми впевнено можемо гарантувати відмінну якість пропонованих нами електродів для сталі, адже ми є офіційними дилерами виробників витратних зварювальних матеріалів, в якості продукції яких ми навіть не сумніваємося.

Якщо Вам необхідні недорогі, але якісні електроди для сталі, то придбати таку продукцію Ви можете в нашій компанії.