м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди для зварювання чавуну

Найбільш відома сфера застосування чавуну - це виготовлення посуду і міцних каструль, які використовуються в кулінарних цілях. Однак на практиці, цей високоміцний і важкий матеріал використовується і в машинобудівній сфері, і у сфері сантехніки, і навіть для виробництва корпусних огорож і складних конструкцій для декорування вулиць. Цей матеріал з одного боку є дуже міцним і довговічним, але з іншого боку - він має властивість кришитися. Однак це легко виправити за допомогою зварювання, яке неможливе без використання спеціальних електродів для зварювання чавуну.

Електроди для зварювання чавунуВ процесі зварювання електричний струм повинен передаватися від зварювального апарату до виробу, з яким працюють. Під час ремонту чавунних речей як провідник струму служать електроди для зварювання чавуну. Зовні вони нагадують довгі стрижні з металу трохи круглої форми. Виготовляються вони виключно згідно з діючими державними стандартами якості. Тільки такі електроди для зварювання чавуну придатні для експлуатації.

Електроди для зварювання чавуну відрізняються не тільки якістю, а й основними технічними характеристиками. Наприклад, їх діаметр може бути як 3 мм, 4 так і 5. Відсоток хімічних речовин в їх складі також може трохи відрізнятися. Це впливає на ефективність їх застосування і на міцність одержуваних в процесі зварювання швів.

Має значення і вартість електродів для зварювання чавуну. Для того, щоб не переплачувати і купувати продукцію за вигідною вартістю, варто звертатися до офіційних дилерів матеріалів для зварювання. Таким дилером є компанія «Київ-Атом», яка працює з найкращим зарубіжним та українським товаром.

Щоб придбати електроди для зварювання чавуну в «Київ-Атом», достатньо зателефонувати нам по телефону і зробити замовлення!