м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди для наплавлення

Шукаєте, де надійні електроди для наплавки? Не знаєте, де замовити даний товар? Потрібно оперативно і якісно? Тоді звертайтеся в нашу компанію і отримаєте якісну продукцію від надійної компанії. Наша компанія займається постачанням електродів для наплавлення багато років, що дозволило нам набратися цінного досвіду і зрозуміти, як задовольнити будь-якого замовника. Ми є офіційним дилером компанії "Lincoln Electric", яка займає лідируючу позицію серед компаній в зварювальній індустрії. Також ми займаємося постачанням з ВАТ «Межгосметіз-Мценк», який виготовляє зварювальні матеріали більше десяти років.

Електроди для наплавленняЗ великого вибору електродів для дугового зварювання, потрібно виділити особливий вид електродів, вузькоспеціалізований, який в першу чергу призначений не для зварювання металів, а для нанесення на поверхню деталі або заготовки металевого шару з певними механічними властивостями. Такий вид електродів носить назву «наплавочні» або «електроди для наплавки». Такі електроди призначені для ремонту і відновлення деталей механізмів або агрегатів.

У електродів для наплавлення принцип роботи легкий і простий: наплавочні електроди самоплавляться під зварювальною дугою, після чого утворюється один або кілька шарів наплавлювальних.

Якщо Ви шукаєте фірми, які поставляють електроди для наплавки, то звертайтеся в компанію ТОВ «Київ-Атом», яка зможе поставити для Вас будь-який зварювальний матеріал! Не чекайте, а телефонуйте в цю хвилину!

Немає більше потреби шукати електроди для наплавки, адже у нас Ви зможете вибрати саме такі, які Вам підходять. Зателефонуйте в Компанію «Київ-Атом» і наші менеджери нададуть Вам відповіді на всі Ваші питання.