м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди АНО-4

Не знаєте, де замовити електроди АНО-4? Потрібно якісно і оперативно? Не знаєте, кому довірити поставку даного матеріалу? Тоді телефонуйте в компанію «Київ-Атом» в цю хвилину і дізнайтеся подробиці доставки потрібного Вам матеріалу. Якщо Ви не впевнені у виборі, наші менеджери допоможуть Вам визначитися з потрібним типом електродів, в тому числі і АНО-4. Електроди ми поставляємо від світових лідерів і національних, офіційними дилерами яких ми є. Нам довіряють провідні фабрики і кар'єри, а також будівельні компанії, які задоволені нашою роботою і є нашими постійними клієнтами. Станьте ними і Ви!

Електроди АНО-4Електроди АНО-4 застосовуються при зварюванні будівель з вуглецевих марок сталі, вміст вуглецю в яких не перевищує 0,25%. Вони характеризуються високими санітарно-гігієнічними властивостями. Також у них присутні високі зварювально-технологічні пристрої, а даний вид електродів становить конкуренцію рутиловим електродам.

Все ще шукаєте електроди АНО-4? Купуйте їх у нас і отримаєте не тільки якісний матеріал, а й індивідуальне обслуговування від професійних працівників!

Електроди АНО-4 краще за інших тим, що вони добре запалюються, а горіння дуги завжди стабільне, на відміну від інших. Крім цього, вони сприяють утворенню металу шва при різних положеннях і цей шов стійкий до утворення пористості. Шлакова кора здатна легко і швидко відокремитися, також електроди АНО-4 зменшують витрати металу від розбризкування до мінімуму.