м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди по чавуну

Якщо ви пробували займатися зваркою, то ви напевно знаєте, що при роботі з різними металами Вам потрібно користуватися і різними електродами. Тому, електродами по чавуну потрібно користуватися саме з цим матеріалом, адже навіть з ними він піддається зварюванню значно важче, ніж сталь.

Електроди по чавунуНа сайті нашої фірмі ви знайдете всілякі види електродів по чавуну, а також, ви можете набрати нашого менеджера для консультації. Наприклад, певні електроди по чавуну пристосовані для зварювання найбільш міцних сплавів, а інші потрібні лише при холодному зварюванні.

Замовте у нас якісні електроди по чавуну за найбільш оптимальною ціною!

Чавун - це той метал, який досить важко зварювати, тому необхідний спеціальний підхід для роботи з ним. Почати варто саме з підбору найбільш підходящих електродів. Існує близько десятка видів електродів по чавуну, придатних для різних ситуацій, проте лише пара з них є повністю універсальними і підходять до практично кожного випадку. В інших випадках потрібно напевно знати, який і де підійде.

Також є 2 основні варіанти зі зварювання чавуну: без підігріву і з підігрівом. Перший варіант набагато простіший, але саме він потребує електродів по чавуну, а також, в проведенні його загартування. Другий же значно важче, але в той же час і куди надійніше, в порівнянні з варіантом без підігріву. Однак, вибір завжди залишається за зварювальником.

У нашій фірмі Ви зможете знайти будь-зварювальне обладнання, і всілякі матеріали для нього, в найкоротші терміни.