м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди Е-42

Як з'єднати дві металеві частини одного виробу? Відповісти на це питання можна за допомогою всього одного слова - «зварювання». Саме завдяки ньому працюють багато промислових підприємств, пов'язаних з виготовленням, ремонтом і продажем металевих деталей і виробів. Однак зварюванню не буде можливості, якщо струм його зварюваного апарата не буде доходити до металевого виробу. Це забезпечують спеціальні електроди. Е-42 та інші абревіатури позначають їх мінімальний тимчасовий опір розриву шва, який вийшов в процесі зварювання.

Електроди Е-42Для зварювання кожного металевого виробу підбираються призначені для нього електроди. Е-42 використовуються для зварювання низьколегованих і вуглецевих сталевих металевих виробів. Вони володіють таким хімічним складом і механічними характеристиками, які дозволяють ефективно зварювати вироби з низьколегованих і вуглецевих сталей і при цьому отримувати міцні і надійні шви. Виготовляються електроди Е-42 відповідно до діючих стандартів ДСТУ. Перед тим, як надійти в продаж, вони повинні проходити спеціальну перевірку якості. Застосовуються електроди Е-42 в основному у виробничих монтажних умовах. Їх діаметр може бути від 3 до 6 мм.

Електроди Е-42 мають унікальні властивості. Вони мають дивно низьку схильність до утворення руйнівних тріщин і пор. Однак це стосується лише якісної продукції, яка виготовляється з хорошої сировини.

Ви не можете знайти, де купити електроди Е-42 високої якості, які допоможуть Вам у процесі зварювання? Просто зателефонуйте в компанію «Київ-Атом»!

Найкращі ціни, вигідні умови замовлень і доставок продукції, якісна продукція від провідних виробників - це все Ви можете отримати, працюючи з нами!