м. Київ, вул. Пшенична, 4

Електроди зварювальні (ціна)

Зварювальні роботи повинні відповідати специфічним вимогам і специфічним нормам. Найголовніша вимога - це використання виключно якісного обладнання та інших додаткових матеріалів, таких як електродів зварювальних. Ціна їх не має великого значення. Вони повинні бути надійними і якісними, а також виготовленими відповідно до сучасних стандартів ДСТУ.

Електроди зварювальні, ціна яких сьогодні може сильно відрізнятися, почали вперше виготовляти і використовувати багато років назад. З тих пір їх виробництво сильно вдосконалювалося. Тому сучасний ринок передбачає величезну їх різноманітність. Класифікуються вони відповідно до свого конкретного призначенням, виду покриття і його товщини, а також відповідно до роду і полярності їх зварювального струму. Це основні характеристики, за якими відрізняються електроди зварювальні. Ціна їх відповідно формується з урахуванням особливостей цих характеристик. До додаткових властивостей можна віднести допустиме просторове положення зварювання під час використання електродів. Зовні вони являють собою невеликі стрижні. Вони можуть бути металевими і неметалевими.

Ціна електродів зварювальних багато в чому залежить від того, чи плавляться вони, чи відносяться до тих, що не плавляться. Однак основне значення має все-таки їх призначення. Таким чином, розрізняють електроди зварювальні (ціна їх може бути демократичною) для низьколегованих сталей і вуглецевих, для зварювання чавунних виробів, кольорових металів, теплостійких сталей, легованих сталей, жаростійких сталей і високолегованих. Багато в чому їх вартість залежить від того, в якій компанії Ви будете їх купувати.

У підприємстві «Київ-Атом» ціна електродів зварювальних порівняно низька, а якість - висока!

Ми є офіційним дилером багатьох провідних виробників електродів, тому у нас вигідні ціни!