м. Київ, вул. Пшенична, 4

Для захисту від зносу

Дана брошура призначена для того, щоб надати Вам короткий огляд наших матеріалів. Вже понад 35 років розробляємо та виробляємо матеріали для наплавлення та термічного напилення.

Наш девіз - УСПІХ З ПОКРИТТЯМИ DURUM: успіх наших ділових партнерів завдяки більш зносостійким поверхням, покращеній функціональності та високій ефективності.

"DURUM" виступає як технологічний партнер із захисту від зносу для наших клієнтів. Ми розуміємо весь технологічний процес від сировини до ідеального рішення кінцевого споживача. Як виробник матеріалів, ми маємо прямий контроль над нашими виробничими процесами та можемо гарантувати оптимальну якість матеріалів завдяки нашим високим внутрішнім стандартам якості та виробництва.

Об'єднуючи виробництво, прикладні технології, дослідження та розробки в штаб-квартирі в Willich, ми можемо ефективно використовувати синергетичний ефект між цими сферами.

Наша першорядна мета – оптимально поєднувати постійно зростаючі вимоги сучасної промисловості з нашою прихильністю до навколишнього середовища. Ми працюємо над цим також у співпраці з великими, всесвітньо визнаними університетами та дослідницькими інститутами.

покрытия durum

каталог durum


Завантажити повний каталог

<< Назад